DLACZEGO MEDICOFARMA S.A.?

Medicofarma S.A specjalizuje się w produkcji kontraktowej. Wytwarzamy produkty OTC (leki dostępne bez recepty), RX (dostępne z receptą), suplementy diety, wyroby medyczne oraz kosmetyki i mieszanki przeznaczone dla zwierząt. Obecnie znajdujemy się w czołówce polskich producentów farmaceutycznych. Na każdym etapie wytwarzania postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi. Przestrzegamy zasad GMP i systemu HACCP. Na początku 2020 roku uzyskaliśmy certyfikację ISO 13485.

Medicofarma to:

Medicofarma

Technologia
wyprzedzająca potrzeby
rynku

Medicofarma

Aktywna współpraca
z klientami polskimi
i zagranicznymi

Medicofarma

Lat
doświadczenia

Medicofarma

Wyspecjalizowany
personel
naukowo-badawczy

Medicofarma

Elastyczność działania
w ramach produkcji
kontraktowej

Co oznacza współpraca z firmą
Medicofarma S.A?

Usługi najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach.

Jakość jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich działań, które podejmujemy w Medicofarma S.A. Wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości, który gwarantuje spełnienie najwyższych standardów jakościowych oraz wszelkich wymogów Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zróżnicowaną ofertę usług oraz opiekę doświadczonych specjalistów.

Proponujemy usługi uwzględniające badania, testy, analizy laboratoryjne, projektowanie produktów oraz ich wytwarzanie. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy też wiedzę i umiejętności naszych najlepszych specjalistów. To dzięki ich doświadczeniu możemy zapewnić wysoką jakość wytwarzanych produktów.

Kompleksowe działania.

Oferujemy wszechstronny i całościowy pakiet usług. Od opracowywania technologii i składu, przez produkcję i pakowanie aż do etykietowania. Zapewniamy rzetelną obsługę na każdym etapie powstawania zleconego produktu. Wykonujemy także odrębne usługi, takie jak badania czystości mikrobiologicznej, czy modyfikacja składu produktu już istniejącego.

Najnowsze technologie wytwarzania.

Chętnie korzystamy z innowacyjnych urządzeń i rozwiązań. Nowoczesne technologie wspomagają procesy wytwarzania farmaceutyków, pozwalają osiągnąć wyższą jakość produktów i jeszcze lepsze efekty produkcyjne.

Szerokie możliwości produkcyjne.

Produkowane leki i suplementy diety mogą być wytwarzane w różnych formach (od kapsułek do sprayów) oraz opakowaniach (blistry, saszetki). Oferujemy także usługę etykietowania lub znakowania powierzonych produktów.

Możliwość skorzystania z transferów technologicznych oraz usług z zakresu B&R.

Pozyskujemy wiedzę na temat technologii i procesów, wykonujemy badania naukowe i wdrażamy ich wyniki do praktycznego zastosowania w produkcji.

Dostęp do laboratorium mikrobiologicznego.

Dysponujemy własnym laboratorium badawczo-rozwojowym, które zapewnia innowacyjność w sferze procesowej i produktowej. Prace i badania prowadzone w laboratorium umożliwiły podniesienie poziomu i zakresu świadczonych przez nas usług.

Zlecanie wielkości serii produktów w zależności od możliwości i oczekiwań Klienta.

Podejmujemy się produkcji seryjnych zarówno w małej, jak i w dużej skali. Dostosowujemy skalę procesu technologicznego, odpowiadając bezpośrednio na zapotrzebowanie naszych Klientów.

Priorytetowe traktowanie potrzeb klienta.

Cechuje nas wysoka elastyczność i zaangażowanie, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Służymy wiedzą i doświadczeniem, ale ostatecznie to indywidualne cele i wymagania Klienta są dla nas najwyższym priorytetem.

Przestrzeganie norm bezpieczeństwa produkcji.

Na każdym etapie wytwarzania postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi. Przestrzegamy zasad GMP i systemu HACCP. Na początku 2020 roku uzyskaliśmy certyfikację ISO 13485.

Certyfikaty

GMP

HACCP

ISO 13485