KIM JESTEŚMY

Medicofarma S.A to niezależne przedsiębiorstwo farmaceutyczne z Radomia, które istnieje na rynku od 2004 roku. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w polskim sektorze produkcji kontraktowej wyrobów medycznych, produktów leczniczych oraz suplementów diety. Posiadamy również certyfikat ALFA, który zezwala na wytwarzanie produktów dla zwierząt.

Medicofarma to:

Medicofarma

Technologia
wyprzedzająca potrzeby
rynku

Medicofarma

Aktywna współpraca
z klientami polskimi
i zagranicznymi

Medicofarma

Lat
doświadczenia

Medicofarma

Wyspecjalizowany
personel
naukowo-badawczy

Medicofarma

Elastyczność działania
w ramach produkcji
kontraktowej

Wyzwania i możliwości

Dysponujemy własnym laboratorium badawczo-rozwojowym wyposażonym w urządzenia spełniające najwyższe standardy wytwarzania. Dzięki niemu Medicofarma S.A realizuje zarówno standardowe zlecenia, jak i pionierskie projekty obejmujące działania produkcyjne oraz usługi z zakresu Research&Development. Nowoczesna infrastruktura sprawia, że możemy zaproponować najlepszą obsługę dla naszych polskich i zagranicznych klientów. Otwiera również nowe perspektywy na podejmowanie własnych, nowatorskich przedsięwzięć.

Z wielkim zaangażowaniem i sumiennością podejmujemy wyzwania, które stawia przed nami współczesna biotechnologia. W swojej codziennej pracy korzystamy z innowacji, które pozwalają nam osiągnąć jakość na poziomie światowych liderów produkcji farmaceutycznej.

Wiedza i doświadczenie

Doceniamy wiedzę naszych specjalistów, ponieważ wierzymy, że ich doświadczenie ma kluczowy wpływ na wartość proponowanych przez nas usług. Podejmujemy również systematyczną współpracę z placówkami naukowymi, takimi jak Polska Akademia Nauk, co wpływa pozytywnie korzystnie na nasz rozwój i umożliwia udział w wartościowych projektach – istotnych dla poprawy zdrowia pacjentów. Medicofarma S.A jest producentem pierwszego polskiego testu molekularnego na COVID-19. Wykonaliśmy transfer produktu ze skali laboratoryjnej do skali produkcyjnej. Wdrożyliśmy także kompleksową produkcję prototypu zaprojektowanego przez naukowców z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu. Test genetyczny „MediPAN-2G+ FAST COVID” został określony jako jeden z najczulszych i najszybszych testów, które dotychczas powstały.

Jakość, która wzbudza zaufanie

Świadomość roli, którą odgrywamy w kształtowaniu zdrowia pacjentów, zobowiązuje nas do dbania o jak najwyższe standardy produkcyjne. Wdrożenie systemów HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli) oraz GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) warunkuje zachowanie wysokiej higieny produkcji oraz wytwarzanie produktów spełniających określone normy jakości. Przestrzeganie powyższych procedur gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów i zapewnia bezpieczeństwo dla pacjentów stosujących nasze produkty.